O NAS

 

Firma Decorado wykonuje dekoracje okolicznościowe sal, namiotów, kościołów oraz samochodów. Oferujemy również dekoracje kwiatowe jako wiązanki ślubne jak i również dekoracje stołów, oraz podziękowania dla rodziców np. jako kosze kwiatowe.  W naszej ofercie posiadamy również wypożyczalnię obrusów plamoodpornych, flakonów w trzech rodzajach do wyboru, oraz warnika na wodę 20l. do gorących napoi.

 

W swojej pracy która jest jednocześnie ogromną pasją staramy się dołożyć wszelkich starań aby Wasz dzień był naprawdę wyjątkowy.  Jesteśmy firmą dbającą o detale, staramy się aby każdy szczegół był dopracowany i cieszył oko Gości jak i samych organizatorów.

 

Kompleksowość naszych usług polega na naszym stu procentowym zaangażowaniu od udekorowania sali, stołów na przyjęcie, dowozie wiązanek w dniu uroczystości, udekorowaniu auta i  dekoracji kościoła.

 

Dokładamy wszelkich starań, by sprostać nawet najbardziej nietypowym i wyszukanym zleceniom. Ślub jest wyjątkową chwilą w życiu człowieka, dlatego ważne, aby wszystko w tym dniu wyglądało doskonale. Dekoracje są naszą pasją, do każdego Klienta podchodzimy bardzo indywidualnie chcąc w pełni zrealizować jego życzenia.

 

Stale powiększające się grono zadowolonych Klientów, najlepiej potwierdza wysoką jakość i solidność naszej pracy.

 

Oferta w szczególności kierowana jest do Klientów z Lublina i województwa lubelskiego.